526

(56 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

zmienilem to bo sie kaplem ze sa inne adresy mac
ale mimo to nie mam netu przez most ani po kablu ani po wifi
jedynie moge wejsc na strone ustawien gargoye
jak wgralem oryginalny soft to net jest od razu
juz sam nie wiem wgrywalem nawet wersje 1.5.9.11 i tak samo nie ma wspolpracy
zostaje mi jeszcze wylaczyc filtracje na glownym routerze i wgrac innego gargulca jak to nie pomoze to pozostaje mi tylko taki uklad
wdr3600 soft gargoyle
mr3420 soft od tplinka

527

(56 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

postaram sie to sprawdzic w wolnej chwili
jeszcze jedno pytanie
czy gargoyle wykorzystuje inny adres mac niz oryginalny soft tplinka ?

528

(56 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

witam po dniu walki
udalo mi sie podlaczyc router
adresy ip sa przypisywane prawidlowo tak jak je ustawilem
problem jest taki ze internetu brak
jedyne gdzie moge wejsc to na strone konfiguracji routera i tyle
gdzie szukac problemu ?

529

(56 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

jeszcze jakies rady ?

530

(56 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

Takie ustawienia mam na routerze z internetem
Sieć lokalna / LAN
Adres IP urządzenia:  10.0.1.1
Maska podsieci: 255.255.255.0
Serwery DNS:  domyslne

Wi-Fi
Tryb pracy Wi-Fi:  AP+WDS
2.4GHz Standard: B+G+N

2.4GHz Szerokość kanału: 40+

2.4GHz Moc nadawania:  MAX
5GHz Standard:  A+N

5GHz Szerokość kanału: 40+

5GHz Moc nadawania: MAX
FILTROWANIE MAC  WLACZONE

AP 2.4GHz SSID: Nadzieja
AP 5GHz SSID: NadziejA
Kanał (2.4GHz): 1
Kanał (5GHz): 52
Szyfrowanie: WPA2 PSK
Hasło: ……..
Rozgłaszanie SSID:  WLACZONY
Izolacja klientów bezprzewodowych: WYLACZONY

na moscie wpisuje tak
adres 10.0.1.19
maska 255.255.25.0
brama 10.0.1.1
wan zamieniam na lan
wpisuje dane od sieci Nadzieja
kanal 1
haslo
po zapisaniu zmian polaczenia z routerem nie mam a adres z kosmosu

531

(56 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

mam dwa routery na obu wpisuje tak samo i tylko z oryginalnym softem dziala
internet idzie przez tplinka 3600 (gargoyle od Ciebie) a most probuje wlaczyc na 3420 lub staruszku 740

532

(56 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

w glownym routerze ustawialaem jako ap i nic oraz na ap+wds i takze nic
jedyna opcja jaka dziala to ap+wds na glownym routerze i oryginalny soft na routerze moscie

533

(56 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

jakies rady jeszcze  dlaczego to nie dziala ?

534

(56 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

na to wychodzi
wgralem na probe oryginalny soft
tam sie troche inaczej robi bo trzeba podac mac routera z netem
no i most dziala
mam problem z gargoyle
a zalezy mi na tym bo chcialem podlaczyc drukarke pod ten router jak sieciowa
no chyba ze na oryginalnym sofcie mozna podpiac drukarke?

535

(56 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

po zapisaniu zmian daje restart i juz do routera dostepu nie mam
adres IP w ustawieniach sieciowych jest jakis z kosmosu 169.254.48.250

536

(56 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

tak robie i jest to samo
nadmienie ze na routerze z netem mam filtracje mac wiec dodalem mac od wifi routera mostu

537

(56 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

nie moge polaczyc routerow
ten co ma byc mostem dostaje jakis samoprzypisujacy sie adres
ustawiam router most tak jak na tej stronie
http://openrouter.info/forum/viewtopic. … amp;t=1047

538

(56 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

sprawdze 1.6.1.3

539

(56 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

o cos od Ciebie ruszy ?
chodzi mi o most i o exroota

jesli zainstaluje v1.5 ze strony ktorej podales to jest gdzies opis zeby zrobic exroota ?

540

(56 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

a zrobie tam exroota ?

541

(268 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

jednak pomogly chyba te komendy po po odhaczeniu yuyv obraz jest

542

(268 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

SUKCES
jest podglad
zaznaczylem
YUYV
i ruszylo

543

(268 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

uci set mjpg-streamer.core.enabled=0
uci commit mjpg-streamer
/etc/init.d/mjpg-streamer disable
/etc/init.d/mjpg-streamer stop

i to samo
fswebcam /tmp/a.jpg
--- Opening /dev/video0...
Trying source module v4l2...
/dev/video0 opened.
No input was specified, using the first.
Error selecting input 0
VIDIOC_S_INPUT: Device or resource busy

chyba ze cos zle robie

544

(56 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

witam
chce z tego routera zrobic most
ale opcja ta nie daje sie wlaczyc z poziomu gui
zainstalowany ostatni gargulec cezarego

545

(268 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

fswebcam /tmp/a.jpg
--- Opening /dev/video0...
Trying source module v4l2...
/dev/video0 opened.
No input was specified, using the first.
Error selecting input 0
VIDIOC_S_INPUT: Device or resource busy

546

(268 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

a tak dla laika jak to mam zrobic jakie komendy ?

547

(268 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

T:  Bus=01 Lev=00 Prnt=00 Port=00 Cnt=00 Dev#=  1 Spd=480  MxCh= 1
B:  Alloc=480/800 us (60%), #Int=  2, #Iso=  5
D:  Ver= 2.00 Cls=09(hub  ) Sub=00 Prot=01 MxPS=64 #Cfgs=  1
P:  Vendor=1d6b ProdID=0002 Rev= 3.18
S:  Manufacturer=Linux 3.18.44 ehci_hcd
S:  Product=EHCI Host Controller
S:  SerialNumber=ehci-platform
C:* #Ifs= 1 Cfg#= 1 Atr=e0 MxPwr=  0mA
I:* If#= 0 Alt= 0 #EPs= 1 Cls=09(hub  ) Sub=00 Prot=00 Driver=hub
E:  Ad=81(I) Atr=03(Int.) MxPS=   4 Ivl=256ms

T:  Bus=01 Lev=01 Prnt=01 Port=00 Cnt=01 Dev#=  2 Spd=480  MxCh= 4
D:  Ver= 2.00 Cls=09(hub  ) Sub=00 Prot=01 MxPS=64 #Cfgs=  1
P:  Vendor=05e3 ProdID=0608 Rev=77.64
S:  Product=USB2.0 Hub
C:* #Ifs= 1 Cfg#= 1 Atr=e0 MxPwr=100mA
I:* If#= 0 Alt= 0 #EPs= 1 Cls=09(hub  ) Sub=00 Prot=00 Driver=hub
E:  Ad=81(I) Atr=03(Int.) MxPS=   1 Ivl=256ms

T:  Bus=01 Lev=02 Prnt=02 Port=00 Cnt=01 Dev#=  3 Spd=480  MxCh= 0
D:  Ver= 2.00 Cls=ef(misc ) Sub=02 Prot=01 MxPS=64 #Cfgs=  1
P:  Vendor=043e ProdID=3009 Rev= 3.31
S:  Manufacturer=LGE
S:  Product=AN-VC400 Camera
S:  SerialNumber=0331
C:* #Ifs= 4 Cfg#= 1 Atr=80 MxPwr=500mA
A:  FirstIf#= 0 IfCount= 2 Cls=0e(video) Sub=03 Prot=00
A:  FirstIf#= 2 IfCount= 2 Cls=01(audio) Sub=02 Prot=00
I:* If#= 0 Alt= 0 #EPs= 1 Cls=0e(video) Sub=01 Prot=00 Driver=uvcvideo
E:  Ad=83(I) Atr=03(Int.) MxPS=  64 Ivl=16ms
I:  If#= 1 Alt= 0 #EPs= 0 Cls=0e(video) Sub=02 Prot=00 Driver=uvcvideo
I:* If#= 1 Alt= 1 #EPs= 1 Cls=0e(video) Sub=02 Prot=00 Driver=uvcvideo
E:  Ad=81(I) Atr=05(Isoc) MxPS=3048 Ivl=125us
I:* If#= 2 Alt= 0 #EPs= 0 Cls=01(audio) Sub=01 Prot=00 Driver=(none)
I:* If#= 3 Alt= 0 #EPs= 0 Cls=01(audio) Sub=02 Prot=00 Driver=(none)
I:  If#= 3 Alt= 1 #EPs= 1 Cls=01(audio) Sub=02 Prot=00 Driver=(none)
E:  Ad=82(I) Atr=05(Isoc) MxPS= 512 Ivl=1ms

T:  Bus=01 Lev=02 Prnt=02 Port=01 Cnt=02 Dev#=  4 Spd=480  MxCh= 0
D:  Ver= 2.00 Cls=00(>ifc ) Sub=00 Prot=00 MxPS=64 #Cfgs=  1
P:  Vendor=152d ProdID=2329 Rev= 1.00
S:  Manufacturer=JMicron
S:  Product=USB to ATA/ATAPI Bridge
S:  SerialNumber=110121B40317
C:* #Ifs= 1 Cfg#= 1 Atr=c0 MxPwr=  2mA
I:* If#= 0 Alt= 0 #EPs= 2 Cls=08(stor.) Sub=06 Prot=50 Driver=usb-storage
E:  Ad=81(I) Atr=02(Bulk) MxPS= 512 Ivl=0ms
E:  Ad=02(O) Atr=02(Bulk) MxPS= 512 Ivl=0ms

548

(268 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

witam
mam kamerke ktora zakupilem do telewizora LG pod skype jej symbol to AN-VC400Camera po taka nazwa jest widoczna w gui
polecenie
cat /proc/bus/usb/devices
zglasza mi taka odpowiedz
cat: can't open '/proc/bus/usb/devices': No such file or directory
natomiast w gui zamiast obrazu mam komunikat ze obraz nie moze zostac wyswietlony poniewaz zawiera bledy
wczesniej mialem kamerke creative i wszystko dzialalo ok
prosze o  pomoc w uruchomieniu

549

(68 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

az taki mocny z linuxa nie jestem
poinstalowalem cos moze zasmiecilem system
samo czytanie mi nie pomaga niestety sad

550

(68 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

cos sie zmienilo
obie sieci lacza sie teraz ale predkosc jest bardzo mala