Przejdź do treści forum
eko.one.pl
OpenWrt, Linux, USB, notebooki i inne ciekawe rzeczy
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Profil: tompij@o2.pl
Witaj na profilu tompij@o2.pl
- Prawdziwe imię: Tomski
- Zarejestrował/a się: 2010-08-18
- Ostatni post: 2023-07-01 20:38:34
- Posty: 60
Obecna sygnaturka
TPlINk wrr1043;)
Printserver , sane , transmission , audioserver , hdd40Gb i co jeszcze upcham

zobaczymy jak pomyślimy //lol