1 (edytowany przez slx 2014-01-13 23:56:10)

Temat: Motyw Luci XEyE

Ciąg dalszy dyskusji z tematu Nowy motyw Gargoyle-Gargoyle@TP-LINK (by pepe_lodz)


Rzeczywiście  nie było to dobrze zrobione. Wrzucone było na stałe "word-break: break-all" w kodzie strony (header.htm) zamiast w css. Teraz powinno być OK - sprawdzałem w Operze, Firefoksie i SRWare Iron (Chrome). Tu do pobrania same pliki. W css zmniejszyłem marginesy po bokach.

@roblad
Masz zainstalowane jakieś usługi (chodzi o zakładkę Services) ?

2

Odp: Motyw Luci XEyE

Moze wrzuc jakies foty jak teraz to wyglada tak nawet dla przyszlych...

3

Odp: Motyw Luci XEyE

cos sie nie da zgrac

4

Odp: Motyw Luci XEyE

@pepe_lodz wrzuciłem na gdrive - link jak w pierwszym poscie.

5

Odp: Motyw Luci XEyE

nie nie mam oprocz mwan3

6 (edytowany przez secam7 2014-01-14 00:26:49)

Odp: Motyw Luci XEyE

U mnie po dograniu Twoich plików też ma ten błąd jak @roblad, w starej wersji nie było tego problemu.
Nie mam nic doisntalowane, był tam tylko DDNS.
Miałem też problem z dosowym końcem linii, ale dos2unix pomógł.

7

Odp: Motyw Luci XEyE

Mozesz dac @six to co zmieniles, zeby porownal ze swoim i wystawil ostateczne pliki ?

8

Odp: Motyw Luci XEyE

Przepraszam za zamieszanie. Dzięki @secam7 za podpowiedź, rzeczywiście gdzieś po drodze włączyło się przekodowywanie - no taki głupi błąd...
Wrzuciłem poprawione wersje na gdrive.
Dodatkowe linki - tutaj na pewno są  poprawne pliki:
cascade.css
header.htm
cześć - idę spać.

9

Odp: Motyw Luci XEyE

to wrzuc to jeszcze raz na googla bo tu cos znowu sie rozjezdza

10

Odp: Motyw Luci XEyE

A może Cezary by wkompilował to w obraz jako 3 motyw ? Bo nawet jakoś dawno nie wypuszczał obrazów z LUCI smile Przyda sie jakiś update smile

11

Odp: Motyw Luci XEyE

Ponieważ nic się nie dzieje znaczącego ani w OpenWrt AA ani w LuCI. A motyw można sobie doinstalować, tym bardziej że teraz jest przez Was co chwilę poprawiany i jego stan jest "taki sobie".

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

12

Odp: Motyw Luci XEyE

Ewentualnie jak już zostanie skończony na tyle że będzie działać...
A kompilujesz paczke cały czas z poprawkami jakie sa robione czy tylko tą wersje zrobiłeś co kilka dni temu ?

13

Odp: Motyw Luci XEyE

Na razie jest tylko ta zbudowana kilka dni temu. Jak poprawicie/sprawdzicie itd to zbuduję nową.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

14

Odp: Motyw Luci XEyE

Niestaty dalej to samo

/usr/lib/lua/luci/dispatcher.lua:448: Failed to execute firstchild dispatcher target for entry '/admin/services'.
The called action terminated with an exception:
/usr/lib/lua/luci/dispatcher.lua:712: The requested node contains no childs, unable to redispatch
stack traceback:
    [C]: in function 'assert'
    /usr/lib/lua/luci/dispatcher.lua:448: in function 'dispatch'
    /usr/lib/lua/luci/dispatcher.lua:195: in function </usr/lib/lua/luci/dispatcher.lua:194>

15

Odp: Motyw Luci XEyE

Też miałem taki błąd, doinstalowałem luci-app-ddns i problem zniknął.
Inna sprawa że bez tego luci-app-ddns przy oryginalnym motywie "openwrt"
zakładki "Services" nie było, czyli nie dało się kliknąć.

Po ostatnich poprawkach (na razie) wszystko wygląda OK. smile

16

Odp: Motyw Luci XEyE

Pod warunkiem ze dodasz jakis serwis

17

Odp: Motyw Luci XEyE

Czyli od strony wizualnej - znośnie, tak? Problem jest z pustymi zakładkami? 
@secam7 - ponownie to co napisałeś, wydaje się być dość pomocne. Łącznie z tym co opisał @roblad, daje mi to jakiś punkt zaczepienia. Będę szukał rozwiązania, choć niczego nie obiecuje - w lua jestem początkujący (w html/css właściwie też smile ), a poza tym nie mam w tej chwili wolnego sprzętu, na którym mógłbym przetestować zmiany.

18

Odp: Motyw Luci XEyE

Jak jestes z wawy to Ci podrzuce cos,

A moze powerswitcha bys chcial przerobic i do Luci i do Gargoyle - tu w oparciu o JS.

19

Odp: Motyw Luci XEyE

@roblad
Niedaleko, ale nie z Warszawy (okolice Piaseczna).
Najpierw muszę "przetrawić" to na sucho, a później jakoś sobie poradzę, ale dzięki za propozycję.
A co do powerswitcha -  nie używam, nie orientuję się o co chodzi. Zdaje się że Ty coś z tym robisz, co się będę wcinał smile. Jak masz jakiś konkretny problem - napisz. Jak będę potrafił, pomogę, albo ktoś z forum. A co na to @wabikboy?

20

Odp: Motyw Luci XEyE

@wabikboy tez niestety niezna JS - ale tez jest zainteresowany, chodzi o to zeby funkcje wywolywane w PHP i skryptach sh zastapic JS. Zasada jest prosta 1 binarka z parametrami i odczyt i przedstawienie tych parametrow, oraz wykonanie binarki z parametrami, 16 przyciskow i harmonogram zapisywany i odczytywany z crona - duzo skryptow sh bo wszystko jest porozbijane na pojedyncze skrypty w hatml wstawki php. Dla kogos kto zna JS to pikus. Dodatkowo potrzebuje przycisk na glownej stronie luci - moze sie przydac do bezposredniego odpalenia powerswitcha - potrzeba jest taka aby to wcisnac do GG ewentualnie jeszcze do luci.

21

Odp: Motyw Luci XEyE

Jak poprawisz wszystko przeslij do Cezarego niech przekompiluje i wystawi, naprawde lepiej to wyglada niz luci standardowe

22

Odp: Motyw Luci XEyE

Też  bym prosił o poprawiony pakiet.
Ta ostania wersja jest naprawdę OK. wink

23

Odp: Motyw Luci XEyE

Niech mi ktoś podeśle komplet plików poprawionych to zrobię z tego następny pakiet.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

24

Odp: Motyw Luci XEyE

To może od razu zbuduj obrazy uaktualnione z LUCI i z wbudowanym domyślnie tym motywem....

25

Odp: Motyw Luci XEyE

Jak ktoś chce to sobie paczkę zainstaluje. Naprawdę taki kłopot sprawia Ci instalacja dodatkowego pakietu?

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.