1

Temat: Gargoyle do TP-Link Archer C7 v4

Kiedy można się spodziewać Gargoyle do TP-Link Archer C7 v4. Tutaj na stronie nie ma na razie do niego firmware'u ale jest w bazie routerów na których można zainstalować Gargoyle

2

Odp: Gargoyle do TP-Link Archer C7 v4

Gdzie masz "bazę routerów na których można zainstalować gargoyle"?  C7v4 jest tylko w wersji rozwojowej openwrt, do którego gargoyle ma jeszcze daleeeko. Pół roku, rok przy takim tempie rozwoju prac nad przepisaniem gargoyle na nowe lede/openwrt.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

3

Odp: Gargoyle do TP-Link Archer C7 v4

http://eko.one.pl/routerdatabase/index.php

tutaj go wyszukałem, że jest

Widziałem że jest do niego soft na lede ale w wersji snapshot. To raczej nie jest stabilna wersja.

4

Odp: Gargoyle do TP-Link Archer C7 v4

Tylko że to nie jest  "baza routerów na których można zainstalować Gargoyle" tylko baza routerów na których możesz zainstalować openwrt lub lede lub gargoyle. I na dodatek w jakiejkolwiek wersji, nigdzie nie umieściłem informacji że tylko przez wersje stabilne. Po prostu baza wspieranych urządzeń, trochę nadinterpretowałeś jej przeznaczenie.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

5

Odp: Gargoyle do TP-Link Archer C7 v4

Kiedy można się spodziewać gargoyle na ten router. Openwrt z luci to jednak nie jest do końca to co gargoyle. Gargoyle jest dużo przyjaźniejsze dla niezaawansowanego użytkownika.

6

Odp: Gargoyle do TP-Link Archer C7 v4

Będzie jak będzie. Nie ma terminu wydania, nikt nie napisze też że w piątek ok 15:20.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

7

Odp: Gargoyle do TP-Link Archer C7 v4

Szybkie pytanie.....
Czy próbował ktoś wrócić z openwrt do orginalnego oprogramowania Tp-link na Archer C7 v4 ? ( wg. opis  firmware nie może mieć bootloadera ) ale nie znalazłem takiego tongue ktoś ? coś ? jakieś doświadczenie

8

Odp: Gargoyle do TP-Link Archer C7 v4

Bo źle szukałeś. Siedzisz tu na forum tyle czasu i nigdy nie byłeś na https://dl.eko.one.pl/orig/tl-wr1043ndv4/ ?

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

9

Odp: Gargoyle do TP-Link Archer C7 v4

smile
Chciał bym mieć pewność że nie doszło do pomyłki, mam rozumieć że wr1043ndv4_tp_recovery.bin będzie pasować do  C7V4 ?

10

Odp: Gargoyle do TP-Link Archer C7 v4

Sorry, oczywiście że doszło do pomyłki.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.