1,251

Odp: Co kupić do OpenWrt? Poradnik kupującego

Tak możesz.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

1,252

Odp: Co kupić do OpenWrt? Poradnik kupującego

Witam

Potrzebuje pomocy w wyborze urządzeń do połączenia ich w most (na razie dwa ale może się zwiększyć do 4-5)
Będą do nich podłączone kamery ip 4mpx ( jeden router podłączony do rejestratora a reszta w odległości 30m-90m na słupach pod kamery), chciałem kupić wr1043nd ale niema ich już praktycznie dostępnych, mam na inny obiekcie podłączone Ovislink Ap60 które chodzą bez zająknięcia ,ale ich też już nie można dostać.
Wiec potrzebuję routerki które w miarę ogarną ciągły strumień danych , 4 porty lan, odkręcane anteny,  i możliwość zainstalowania Luci cena tak do 220zł za szt. ( jeśli zajdzie potrzeba to można naciągnąć trochę budżet.

1,253

Odp: Co kupić do OpenWrt? Poradnik kupującego

Do tego wg mnie najlepsze Ubiquiti NanoStation Loco M5. Antena zintegrowana z AP, zabezpieczone do zastosowań zewnętrznych i stabilne. Openwrt do nich wrzucisz, ale nie nie wiem czy to konieczne, bo oryginalne oprogramowanie jest dobre. W cenie do 250 zł możesz znaleźć nowe, używki się trafiają za mniejszą cenę.
Tylko one mają 1 port lan, więc to jest połączenie 1 kamera - 1 loco. Jeżeli potrzebujesz do jednego AP podłączyć więcej kamer po kablu to konieczny będzie switch.

1,254 (edytowany przez Cytra 2018-03-12 12:17:55)

Odp: Co kupić do OpenWrt? Poradnik kupującego

Nawet móglbym ich użyć ale tylko przy kamerach, ponieważ one są (chyba) kierunkowe co przy kamerach na słupach niema żadnej przeszkody (poprostu ustawię żeby patrzyła w nadajnik),  ale urządzenie nadające by musiało mieć antene dookulną, ponieważ słupy są w różnych kierunkach od obiektu z rejestratorem.

1,255

Odp: Co kupić do OpenWrt? Poradnik kupującego

Witam proszę o poradę jaki router kupić by miał możliwość blokowania 30 stron internetowych.Posiadał port usb i miał minimum 16Mb pamięci flash oraz obsługiwał vpn. Cena 220 zł dałoby rade? Router ma być nowy dostępny w sklepach stacjonarnych lub na allegro.Dziękuję.

1,256

Odp: Co kupić do OpenWrt? Poradnik kupującego

Np. Archer C59 v1 jak znajdziesz tą konkretnie wersję. Wgrywasz openwrt a resztę robisz/konfigurujesz sobie samodzielnie.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

1,257

Odp: Co kupić do OpenWrt? Poradnik kupującego

Cezary napisał/a:

Np. Archer C59 v1 jak znajdziesz tą konkretnie wersję. Wgrywasz openwrt a resztę robisz/konfigurujesz sobie samodzielnie.

No nie ma tego konkretnego ale co powiesz na http://allegro.pl/router-wifi-tp-link-a … 6e96106940  .Ktoś pisał by nie kupować ale nie wiem dlaczego. W sumie potrzebuję go do blokowania 30 stron i tyle.

1,258

Odp: Co kupić do OpenWrt? Poradnik kupującego

Ponieważ to broadcom, a na nich nie działa radio na openwrt.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

1,259

Odp: Co kupić do OpenWrt? Poradnik kupującego

Cezary napisał/a:

Ponieważ to broadcom, a na nich nie działa radio na openwrt.

Nie potrzebuję radia tylko blokowanie 30 stron! to co może być czy nie?Będzie na nim działał openwrt z luci? Działa na  Router WIFI TP-Link Archer C1200 USB GIGA BCGMB wi-fi na openwrt? Może poleć jakiś co jest dostępny i jest nowy.

1,260

Odp: Co kupić do OpenWrt? Poradnik kupującego

Nie, ten nie może być.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

1,261

Odp: Co kupić do OpenWrt? Poradnik kupującego

Cezary napisał/a:

Nie, ten nie może być.

To działa na nim openwrt z luci?

1,262

Odp: Co kupić do OpenWrt? Poradnik kupującego

burzaa4 napisał/a:
Cezary napisał/a:

Nie, ten nie może być.

To działa na nim openwrt z luci?

Jeszcze raz: nie.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

1,263 (edytowany przez burzaa4 2018-03-21 13:32:38)

Odp: Co kupić do OpenWrt? Poradnik kupującego

Cezary napisał/a:
burzaa4 napisał/a:
Cezary napisał/a:

Nie, ten nie może być.

To działa na nim openwrt z luci?

Jeszcze raz: nie.

http://allegro.pl/mi-wifi-router-3-adap … ml#thumb/4
A ten to jest to co polecacie do openwrt czy tez jakaś inna wersja co nie zadziała?

1,264

Odp: Co kupić do OpenWrt? Poradnik kupującego

Też nie. Model 3 nie jest oficjalnie wspierany. 3G jest.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

1,265

Odp: Co kupić do OpenWrt? Poradnik kupującego

Cezary napisał/a:

Też nie. Model 3 nie jest oficjalnie wspierany. 3G jest.

Dziwne bo na aukcji piszę"System operacyjny: OpenWRT, MiWiFi ROM" ściema? W takim razie nie ma nowych w rozsądnej cenie pod openwrt?Da się tylko używane kupić by wszystko działało? A ten Router AC1200 Xiaomi Mi WiFi Router 3 NET-WLRD-XIA-001 to też nie działa?

1,266

Odp: Co kupić do OpenWrt? Poradnik kupującego

Czytasz to co chcesz. Oficjalnie nie jest wspierany i tyle. Ludzie zaś budują obrazy, ale nie są one w żaden sposób wspierane.

Szukaj w sklepach co sprzedają i patrz czy jest wspierane. Ja sklepu nie prowadzę żeby ci powiedzieć wprost co jest na rynku dostępne.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

1,267 (edytowany przez tptomek 2018-03-21 14:12:56)

Odp: Co kupić do OpenWrt? Poradnik kupującego

burzaa4 napisał/a:
Cezary napisał/a:

Np. Archer C59 v1 jak znajdziesz tą konkretnie wersję. Wgrywasz openwrt a resztę robisz/konfigurujesz sobie samodzielnie.

No nie ma tego konkretnego ale co powiesz na http://allegro.pl/router-wifi-tp-link-a … 6e96106940  .Ktoś pisał by nie kupować ale nie wiem dlaczego. W sumie potrzebuję go do blokowania 30 stron i tyle.

Coś słabo szukasz pakaj się tutaj https://www.olx.pl/oferta/router-dwupas … sVctJ.html i masz akurat wersje V1.

1,268

Odp: Co kupić do OpenWrt? Poradnik kupującego

Coś słabo szukasz pakaj się tutaj https://www.olx.pl/oferta/router-dwupas … sVctJ.html i masz akurat wersje V1.

Czytaj ze zrozumieniem sklep stacjonarny lub allegro wchodzą w gre. I musi być nowy. Olxowi nie ufam.  Dziwne ale znalazłam po szukaniu oprogramowania że wszystkie xiaomi są wspierane nie ma podziału na symbole.

1,269

Odp: Co kupić do OpenWrt? Poradnik kupującego

Co za problem napisać do gościa z zapytaniem czy wyśle za pobraniem.

1,270

Odp: Co kupić do OpenWrt? Poradnik kupującego

tptomek napisał/a:

Co za problem napisać do gościa z zapytaniem czy wyśle za pobraniem.

Nie chodzi o to że za pobraniem tylko o to że używane mogą mieć wady i rozłączać np wi-fi .Sama miałam jeden taki co rozłączał wi-fi.Teraz mam taki co na jednym kablu rozłącza neta.Nie dzięki za używki.Widzę że nie pomożecie w wyszukaniu odnoszę wrażenie że sami próbujecie sprzedać jakieś używane routery tylko nikt nie chce kupić bo to starocie. Mój wybór padł na http://allegro.pl/mi-wifi-router-3-adap … ml#thumb/4 i nic tego nie zmieni i tak nie ma nic lepszego w tej cenie z portem usb i 128ramu cóż najwyżej nie wgram LEDE.

1,271

Odp: Co kupić do OpenWrt? Poradnik kupującego

Lecz się na nogi, bo na głowę już za późno.

1,272

Odp: Co kupić do OpenWrt? Poradnik kupującego

burzaa4 dziwny z Ciebie człowiek, sam nie raz miałem używany sprzęt i nigdy nie miałem jakoś problemów a jeden mam do tej pory.

1,273

Odp: Co kupić do OpenWrt? Poradnik kupującego

A ja kupiłem nowy router i na drugi dzień poszedł na gwarancje, bo był uszkodzony port wan. Tak, ze nie ma reguły, że to co nowe to jest sprawne.

1,274

Odp: Co kupić do OpenWrt? Poradnik kupującego

Panowie spokojnie.
Za ok 220 zł można obecnie kupić np. mikrotika hEX (czyli RB750GR3). Dwa rdzenie po 880MHz, 16/256MB pamięci, gigabit, USB, nie ma wifi. I jak komuś RouterOS nie odpowiada to oczywiście może lede/openwrt zainstalować.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

1,275

Odp: Co kupić do OpenWrt? Poradnik kupującego

Cezary napisał/a:

Panowie spokojnie.
Za ok 220 zł można obecnie kupić np. mikrotika hEX (czyli RB750GR3).

Piękna sprawa. Czy USB ma jakieś ograniczenie prądowe? Myślę oczywiście o modemach LTE...