1

Temat: Netgear R6220 i LEDE

Witam.
Czy miał ktoś do czynienia z tym sprzętem? Jak wygląda stabilność, zasięg wifi itp? Jakiś zastrzeżenia? Wydaje się być niezłą alternatywą do 1043 za nieduże pieniądze. Widzę, że Cezary nie ma ich w swoich build i zastanawiam się dlaczego.

2

Odp: Netgear R6220 i LEDE

No, jakaś teoria spiskowa? Nie... po prostu on został dodany do wersji rozwojowej openwrt, do stabilnej jeszcze nie.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

3

Odp: Netgear R6220 i LEDE

Netgear R6220 z zainstalowanym luci wgralem gargoyle-1.13.0.0pre10-ramips-mt7621-r6220-squashfs-sysupgrade.bin i teraz nie moge sie polaczyc z routrem dioda od wi-fi stale mruga czy to znaczy ze sprzet uskodzony . stale wyskakuje aktywacja polaczenia siecowego nie powiodla sie

4

Odp: Netgear R6220 i LEDE

Nie, to na razie nic nie znaczy. Jeżeli coś nie udało to wgraj soft jeszcze raz przy pomocy https://github.com/jclehner/nmrpflash

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

5

Odp: Netgear R6220 i LEDE

nie wiem co zle robie pobralem obraz i nmrpflash
uruchomiłem konsole nmrpflash i gdy chce wpisać jakieś polecenie konsola mi się wyłącza

6

Odp: Netgear R6220 i LEDE

odpal najpierw cmd.

7

Odp: Netgear R6220 i LEDE

Bo w NMRPFlash wpisuje się z parametrem.
Uruchom sobie wiersz polecenia (cmd) i tam wpisz nmrpflash -i net0 -f Soft.img (numer po „net” można sprawdzić komendą: nmrpflash –L, a „Soft” to przykładowa nazwa).