Temat: Edimax 3g-6200n nie wstaje po reboocie

Chyba dni mojego Edimaxa są policzone, ale ostania próba. Od jakiegoś czasu co kilka dni przestaje działać. Hard reset (wyjęcie wtyczki zasilania) nie pomaga. Reboot, kiedy jeszcze działa, powoduje, że kontrolka "power" zamiast migać zapala się od razu. Co ciekawe, kontrolka LAN1 (podłączenie do kompa po kablu) miga, wiec jakas komunikacja idzie. Więc... Łączenie po tftp, ładowanie mifi i na tydzień jest spokój. Ponieważ jak padnie, ssh już nie działa, żadnych logów (chyba) nie da się ściągnąć.

Próbowałem wrzucić najnowsze LEDE (.4) z pakietami pod exroota (f2fs). Nawet przy ostatniej probie wrzucilem fstaba ustawionego po uuid flasha, ktory mial robić za overlaya, ale a) po reboocie nie wstaje b) tak ustawionego exroot nie widzi z automatu.

Wydaje mi się, że pierwszy raz to się stało jeszcze na CC, który działał bezawaryjnie dość długo. Jeśli to istotne - do routera podłączony jest aktywny hub - w nim modem Huawei na hilinku i flash, ktory miał robic za overlaya i swapa. Podłaczony jeden komp po kablu i jeden tablet po wifi. Czasem podłączam po wifi dodatkowo telefon. Top nie wskazuje na jakies szczególne wykorzystanie procesora bądź pamięci.

Jakieś pomysły co może być powodem?