Temat: TP-Link TD-W8968 nie wstaje po aktualizacji

Cześć, mam taki problem z routerem jak w temacie: nie wstaje po nieudanej aktualizacji (akurat gdy się wgrywała wyłączyli prąd) zapala się tylko dioda włączenia + migają wszystkie 4 z LAN. Brak dostępu przez lan (przypisuje jakiś dziwny adres IP) wifi nie działa. Przez serial wywala krzaki (nie wiem czy dobrze podłaczyłem, bo koło siebie jest tylko RX TX) o ile mase znalazłem to nie wiem jakie napięcie na vcc podać próbowałem 5V koło portu USB, około 3v około diody led i nic to nie daje (cały czas krzaki), jakieś pomysły?
próbowałem również trzymać wciśnięty rest przez 30-30-30

2

Odp: TP-Link TD-W8968 nie wstaje po aktualizacji

Żadnego napięcia się nie podaje. W ogóle się tego nie podłącza. Reset 30-30-30 to jakaś bzdura którą ktoś umieścił w internecie i teraz setki ludzi powtarzają. Co to niby miało by dać.

Serial oczywiście masz pracujący na 3.3v a nie jest to zwykły rs232c, prawda? Podłącz tylko gnd  i linię rx konwertera do tx na routerze i nic więcej. I przy takim połączeniu sprawdzaj czy masz dobry odczyt bez krzaków. Jak nie - sprawdź masę, sprawdż czy dobrą prędkość transmisji ustawiłeś.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

3

Odp: TP-Link TD-W8968 nie wstaje po aktualizacji

Teraz to już w ogóle dziwne rzeczy. Na serialu krzaki albo nic a nie migają już diody LAN tylko świecą się: środkowa (kłódka) USB i po chwili dołącza DSL i Internet