151

Odp: Ap Client w Kamikaze

Jest dobrze (o ile jest to schedule = low_diskspace,5,60,close_low_diskspace=20M)

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

152

Odp: Ap Client w Kamikaze

Zainstalowałem rtorrenta ale pojawił się nowy problem. Po uruchomieniu go w screenie przy
wczytywaniu torrenta zawiesił się system i nie reagował na reboot. Teraz gdy resetuje dioda na dysku wskazuje tak jakby się montował po czym zaczyna mrugać na przemian tak jakby nie można było odczytać dysku a system zawiesza się. Miałem to już wcześniej przy ctorrencie jak wczytaywał torrenty. Co to oznacza? Dysk formatowałem kilka razy w sumie zakłądałem partycje itd. Mam na nim badsectory jak mogę zeskanować partycje?

153 (edytowany przez wp 2008-05-13 20:22:38)

Odp: Ap Client w Kamikaze

Dysk chodzi stabilnie do czasu. Był kupiony jako nowy ze 3miechy temu. Usunąłem też plik z serwerem.

154

Odp: Ap Client w Kamikaze

Nie montuj go. e2fsck /dev/.../part1 na nim zrób.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

155

Odp: Ap Client w Kamikaze

smile  Dodałem sobie do crona komendę na montowanie partycji
#!/bin/sh
mount -t ext3 /dev/discs/disc0/part2 /hdd. Nie wiem czy dobrze to zrobiłem bo tej przykładowej twojej komendy nie sprawdzę bo mam w linuksowych partycjach. 
Widzę że tam jest montowany cały system plików a nie partycję. Dodałem jeszcze normalne
kopiowanie pliku cp /hdd/rtorrent/.rtorrent.rc  /tmp ale też nie rusz co mnie dziwi bo równie prosta komenda na tworzenie pliku działa.

Dzięki