1 (edytowany przez marcino1104 2013-12-15 16:19:54)

Temat: Skrypt po pobraniu wszystkich torrentów

Witam!
Chciałbym, żeby skrypt wykonywał się po pobraniu wszystkich dodanych torrentów, a nie każdorazowo po pobraniu jednego. Aktualnie korzystam z Transmission. Ale mogę zainstalować innego klienta jeśli w tym jest to niemożliwe. Potrzebne mi jest to, gdyż mój skrypt po pobraniu pakuje wszystkie pliki z folderu pobierania do innego folderu a następnie uploaduje je na serwer FTP po czym je usuwa. Jeśli uruchamia się po pobraniu każdego to albo usuwa poprzednio pobrane przed końcem uploadu, bądź wysyła ponownie już wysłane archiwa.. Kiedy skrypt wykonywałby się po pobraniu wszystkich torrentów nie byłoby problemu. Proszę o pomoc.

2

Odp: Skrypt po pobraniu wszystkich torrentów

Nie ma takiej opcji - skrypt wykonuje się po każdym. Ale - w takim skrypcie możesz wylistować sobie wszystkie torrenty i jak każdy ma done to zrobić coś tam co chciałeś. Czyli i tak wyjdzie na to co chcesz.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

3

Po pobraniu plików powinieneś je udostępniać, bo inaczej to jesteś tzw. "pijawką". Ale to tak na marginesie smile

Modyfikacja U-Boot dla routerów (gotowe obrazy)
Free Your Router, Again!

Podejmę się naprawy każdego routera, wymienię RAM i FLASH (32-128 MB już dostępne!) na większy

4

@Cezary
Dzięki nakierowałeś mnie smile
@pepe2k
Udostępniam je z innych serwisów hostingowych wink

5

@marcino1104

Mógłbyś  podzielić się tym skryptem ?

Dziękuję.

Pozdrawiam

6 (edytowany przez misioooo 2015-06-05 22:24:29)

Ja mam nieco inaczej... Torrenty podczas pobierania są w katalogu X (niekompletne).
Po pobraniu są przenoszone przez Transmission do katalogu Y (w opcjach transmission to jest do ustawienia).
Na katalog z tymi już pobranymi mam ustawionego watchera, który po przeniesieniu do tego katalogu jakiegoś pliku odpala odpowiedni skrypt. I tyle.
Tym watcherem może być na przykład incron .
Jak potrzebujesz rekursywnie również podkatalogi "pilnować" to np iwatch powinien się nadać.
Ja używam narzędzia watcher. Działa do moich potrzeb smile

WDR4300 / BB OpenWRT+Luci / ZTE MF821 (Play LTE) w/ Extroot on uSD
MR3220 / OpenWRT (repeater WiFi)
FSC Futro S450 jako domowy serwer powered by Debian