151 (edytowany przez skwara 2015-10-17 17:16:47)

Odp: pyLoad

No to pozostaje mi się poddać.
Skąd można się nauczyć podstaw by np taką kompilację przeprowadzić?

Jest coś innego co umożliwia ściąganie z stron rapidowatych i działa pod CC?

Dzięki za poświęcony mi czas.

152 (edytowany przez build000 2015-10-17 17:30:39)

Odp: pyLoad

Z takim rozwinięciem/dopracowaniem/webgui/i.t.d. różnych opcji, w różnych "serwisach rapidowatych" jak w programie pyLoad, to nie ma (w sensie - pod openwrt).
Może się znajdzie w końcu jakaś gadzina i doda to nazat do gałęzi master/CC w openwrt...
wink big_smile
Co do kompilacji - openwrt.org i FAQ w tym serwisie - tu bym rozpoczął poszukiwania na Twoim miejscu - nie będzie lekko i szybko wszystko ogarnąć, ale...to zazwyczaj kwestia determinacji i mnóóóóstwa wolnego czasu...

153

Odp: pyLoad

Wróciłem do BB, zainstalowałem pyload i np z youtub`a ściąga tak jakby tylko link zamiast pliku to samo z stronami rapidowatymi.

154 (edytowany przez build000 2015-10-18 12:39:51)

Odp: pyLoad

No m.in. dlatego powstają wciąż nowe wersje zarówno wtyczek do pyLoad jak i sam program ewoluuje.
Różne serwisy wciąż zmieniają parametry działania: a to sposób autoryzacji, a to adresy, a to inna obsługa captcha, a to coś jeszcze innego...jeżeli nie ma aktualnych wtyczek do danego api serwisu to nie zadziała - to nie jest idealny program, jak każdy inny zresztą.
W rapidach wciąż wszytko bardzo dynamicznie się zmienia - twórcy programów obsługujących takie serwisy tylko próbują nadążyć ze zmianami.
To co jest w BB to przecież nie jest najnowsza wersja - co za tym idzie nie łyknie też wszystkich nowości z danego serwisu - zazwyczaj nie pozwoli na to użyty python (wersja, użyte wewnętrzne funkcjonalności, zależne też od wersji openwrt pośrednio - i piszę tu tylko o python-base/core/czy jak to tam zwał...nie wspominając o dziesiątkach innych rzeczy) i jego wtyki.
Zerknij w gita openwrt BB tej aplikacji, kiedy ostatnio wprowadzano jakieś zmiany...
wink

155 (edytowany przez skwara 2015-10-18 12:57:29)

Odp: pyLoad

Ja ściąłem http://download.pyload.org/pyload-src-v0.4.9.zip ona jest z 2012.
Czy jest coś nowszego?
Czy może to się jakoś aktualizuje samo jak Jdownloader który ściąga nowe wersje wtyczek?

Jeszcze jakieś pół roku temu rapidowate się ciągały youtub.

Czyli na BB jest stare na CC nie działa, czyli pyload odpada?

156 (edytowany przez build000 2015-10-18 13:28:35)

Odp: pyLoad

No tak - ale Ty zassałeś źródła, więc nie oczekuj, że instalacja ze źródeł programu przy konkretnych wersjach pythona i jego wtyczek zadziała na 100 % - dostępna wersja na openwrt tego programu nie uwzględnia przecież wszystkich dostępnych commitów np. tu https://www.openhub.net/p/pyload?ref=Partner+Badge
Polecam najpierw zajrzeć tu http://pyload.org i zapoznać się z ideologią tego programu, jak i też wszelkimi wprowadzanymi zmianami z różnych źródeł - wtedy być może znajdziesz odpowiedź np. dlaczego dany serwis nie działa lub dlaczego jakaś funkcjonalność wewnętrzna działa/nie działa/działa inaczej na danej wersji pythona i jego kompatybilnych wtyczek/rozszerzeń/i.t.d....
Przy okazji looknij też tutaj https://forum.openwrt.org/viewtopic.php?id=59316

157

Odp: pyLoad

To może zapytam inaczej:
Czy ktoś używa pyload na routerze z openwrt?

Przeglądałem te strony i nie znalazłem nic co by się nadawało do instalowania na openwrt

158 (edytowany przez build000 2015-10-20 23:54:19)

Odp: pyLoad

Kiedyś za czasów AA próbowałem i nie powiem, żeby WNDR3800 było aż tak słabe pod ten program...ale...chodziło to jak czołg, a co gorsza, wiele rzeczy z dodatków nie dało się zainstalować albo nie działało, lub działało źle, i.t.d. - szybko wyleciało z routerka...
wink

159

Odp: pyLoad

Działa wam ściąganie z fileshark.pl, albo inne? Mnie właściwie działa tylko catshare.net

160

Odp: pyLoad

Da się zainstalować pyload na OpenWrt 18.06
Są może jakieś alternatywy do pyload?

161

Odp: pyLoad

Na routery to niema innej alternatywy.
Po za tym w ogóle alternatywą jest tylko JDownloader, ale to tylko na systemy okienkowe. Ja na mam na RP2.

162

Odp: pyLoad

RP2 to zapewne raspberry pi, tylko co na tym RP2 masz? (nie zrozumiałem wypowiedzi)

163

Odp: pyLoad

JDownloadera mam. Pyloda mam na routerze wiecznie są problemy z pobieraniem plików. Szczególnie z opcją darmową.

164

Odp: pyLoad

No nie jest różowo z pyload. Jedyny jego plus to że prądu nie bierze, ale może dla ukojenia nerwów zrezygnuję z pyload.