1

Temat: Czytnik SD - działa!

Dziwnie jest tak pisać samemu na forum - prawie jak blog - czyta to ktoś w ogóle?

Wczoraj (31 marca) ukazały się na liście sdhci-devel dwie małe łatki likwidujące problem z timeoutami dla Ene. Działa pięknie - żadnych timeoutów, blokowań klawiatury itd.

I nie jest żart z okazji 1 kwietnia smile

PS. Zmienił się w pakietach wpa_supplicant, więc jak ktoś używa, to niech konfigi zmini, bo teraz to w interfaces trzeba wpisać.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

2 (edytowany przez aceJacek 2006-04-01 12:32:11)

Odp: Czytnik SD - działa!

Powierdzam, działa.
Sprawdzone z kernelem 2.6.16-ck2 do tego łatki z serii -mm obsługujące MMC oraz łatki z listy sdhci-devel

Kompletną łatkę można zaciągnąć z mojej strony.
Łatka zawiera także obsługę framebuffera vesafb-tng i programowalne klawisze hotkey - acerhk

3

To chyba mamy już wszystko działajace. Poza tym, że starły mi się nadruki na przycisku power i touchpadzie to całość nadal super działa.

W kolejnej wersji jadra czeka nas już tylko ipw2200 w wersji 1.1.1 (stabilnie działające w trybie monitora). Może dołączą sdhci. Netwokmonitor ma w końcu obsługwać WPA/WPA2 oraz pozwalać zapisywać ustawienia globalnie dla systemu. Gnome 2.14 ma być szybsze. Coraz lepiej....

4

Cezary napisał/a:

starły mi się nadruki na przycisku power

U mnie komp moża uruchomić dowolnym (z trzech) guzikiem  - power, przeglądarka albo poczta... to normalne? wink

5

aceJacek napisał/a:
Cezary napisał/a:

starły mi się nadruki na przycisku power

U mnie komp moża uruchomić dowolnym (z trzech) guzikiem  - power, przeglądarka albo poczta... to normalne? wink

Tak