1

(118 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie)

Czy planowane jest konfigurowanie pluginu z poziomu www? Tak, żeby np. dało się wybrać z rozwijanej listy interface diagnostyczny tak, jak to jest zrealizowane w wyborze interface'u wołającego połączenia?

Rozumiem też, że uhttpd jest w takiej wersji zbędny?

2

(2 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie)

Oczywiście masz rację. Zapomniałem o kmod-ir-core wink

Przy obrazie:
http://ecco.selfip.net/gargoyle-pl/atti … pgrade.bin

moduł pobrany z:
http://ecco.selfip.net/attitude_adjustm … dvb-usb.ko

przestał być kompatybilny...
root@Gargoyle:/# insmod dvb-usb
insmod: can't insert 'dvb-usb': unknown symbol in module, or unknown parameter

Mógłbyś go proszę przekompilować Obsy?

Faktycznie, nie wiem jakim cudem przeoczyłem obraz dla 703. Ntfsu rzeczywiście nie ma, ale serial-sierrawireless,acm,cdc-ether,cdc-ncm bym się chciał pozbyć. .config rzeczywiście by mi chyba starczył.

BTW: Czy patche z językiem polskim wystarczy dorzucić do /gargoyle/patches-generic, żeby automatycznie były uwzględniane podczas kompilacji? Z palca wiem jak z nich skorzystać, ale po co to robić na piechotę, skoro można to na pewno zautomatyzować?

P.S. I za pamięci: gołe AA skompilowane ze źródeł nie ma kolorowej konsoli, a u ciebie taka jest. Co zmieniasz, żeby ją uzyskać?

Witam!
Skompilować samodzielnie Gargoyle'a ze standardowych źródeł - żaden problem.
Czy istnieje jednak możliwość otrzymania kompletu poprawek/uzdatnień, które wprowadzasz od siebie Obsy?
Nie mam na myśli tylko polskiego tłumaczenia, do którego patche oczywiście publikujesz, ale całą resztę tj. backup czasu, zmodyfikowane skrypty itd. Kompilacji dla 703N w ogóle nie zamieszczasz, a z Twojego obrazu dla 3220 chętnie usunąłbym kilka nadmiarowych rzeczy (np. sterowniki dla ntfs czy modemów innych, niż option), zostawiając jednak całą resztę, którą dodajesz od siebie. Są na to jakieś szanse?